menuMENU

Svatební fotograf

Hledáte šikovného a zároveň cenově dostupného svatebního fotografa v Moravskoslezském kraji?
V dnešní době profesionální svatební fotograf účtuje za svatební focení 15-28tis, já mám ceny zhruba poloviční!
Fotím na profesionální fotoaparáty Nikon Z6ii a Nikon Z5.

Chcete mít krásné a cenově dostupné svatební fotky na památku? Napište mi dotaz s termínem, třeba jsem pro vás ten pravý a levný svatební fotograf právě já. Podívejte se na mé svatební portfolio a velice příznivé ceny.

svatební foto

Kolik předávám fotografií?

Počet fotografií ovlivňuje např. velikost svatby, počet hostů a jejich ochota se bavit, svatební program atd. Snažím se zachytit každého hosta, všechny emoce a celkovou atmosféru svatby. Průměrné rozmezí odevzdaných fotek je cca 350 až 700. Neupravené fotky neposkytuji.

Jak a kdy předávám svatební fotky?

Zpracované fotografie předávám nejpozději do 4 týdnů v digitální formě přes online úložiště. Fotky předávám ve vysokém rozlišení vhodné pro tisk a také v nižším rozlišení pro internet, sociální sítě atd. V případě zájmu můžu předat fotky i v jiné formě, např. na USB disku. Po určitou dobu budete mít soukromý online přístup k vaší svatební fotogalerii, odkaz můžete sdílet a tím umožnit okamžitý náhled třeba svým kamarádům nebo rodině.

svatební foto

Předsvatební schůzka

Ačkoli mnoho svatebních fotografů řeší předsvatební schůzky i rok před svatbou a následně vše upřesňují přes email, já razím cestu opačnou. Nejzákladnější informace probírám emailem/telefonicky, případně mám nejčastější dotazy zde na webových stránkách a následně přibližně měsíc před svatbou volím předsvatební schůzku, abychom se osobně seznámili a probrali průběh svatebního dne.

Profi vybavení a bezpečnost dat (svatebních fotek)

Při svatebním focení mám u sebe 2 profesionální fotoaparáty (Nikon Z6ii a Nikon Z5). Každý z nich ukládá fotky současně na 2 paměťové karty. To znamená, že tím minimalizuji riziko ztráty svatebních fotek. Pokazí se paměťová karta? Nevadí, mám fotky na druhé kartě. Pokazí se celý foťák? Taky nevadí, mám při sobě druhý. Po příchodu domů okamžitě přehrávám fotky do PC a zálohuji na 2 disky. Všechno mám tedy několikanásobně jištěné. Smažete si omylem své fotky? Nevadí, minimálně po dobu jednoho roku je budu mít u sebe v záloze, stačí napsat a dodám je znovu.

svatební fotky svatební fotky svatební fotky svatební fotky

Ceník svatebního focení

Od obřadu do večera 9 000 Kč

Obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, odpolední a částečně večerní zábava. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Od rána do večera 12 000 Kč

Ranní přípravy nevěsty / ženicha, příjezd svatebčanů na místo obřadu, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, odpolední a část večerní zábavy. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Doplňkový ceník

Doprava 10Kč / km

Doprava do 30km je zdarma.
Při vzdálenostech nad 200km cena dohodou.

Stojan pro fotokoutek 300Kč

Celodenní pronájem stojanu pro váš fotokoutek. Na stojan lze zavěsit vaše výzdoba nebo fotoplátno.

FLASH disk USB 3.1 (32Gb) 300Kč

Možnost předání fotografií také na značkovém kvalitním Flash disku.

Rezervační záloha 4 000Kč

Záloha aneb rezervační poplatek slouží k závazné rezervaci termínu.
Uhrazená částka je následně odečtena z výsledné ceny za focení.Svatební DJ

Sháníte svatebního DJ nebo živé vystoupení? Během focení svateb jsem potkal mnoho DJ, avšak úplně TOP svatební DJ je podle mého Roman Pluta - Štístko music. Roman je nejen svatební DJ, ale i výborný moderátor a muzikant, který zpívá a hraje na několik hudebních nástrojů. Potřebujete nazvučit i svatební obřad? Neváhejte a obraťte se na Romana.
www.stistkomusic.cz

Svatební video

Uvažujete o svatebním videu? Spolupracuji s mladou nadanou kameramankou (Ludmila Lošťáková), která má za svatební video velice fajn ceny. V nabídce má krátký videoklip nebo i delší video.
www.ludmilalostakova.cz

Svatební fotograf Moravskoslezský kraj
Orlová | Havířov | Karviná | Bohumín | Frýdek-Místek | Ostrava