Svatební focení

Hledáte šikovného a zároveň levného svatebního fotografa? Chcete mít na památku hezké svatební fotky, které nemusí vypadat vyloženě jako fotky ze svatebního katalogu? V dnešní době je běžné, že profesionální svatební fotograf účtuje za svatební focení 15-25tis, já účtuji zhruba polovinu (a to nejen za focení svatby). Podívejte se na mé svatební portfolio a velice příznivé ceny, třeba jsem pro vás ten pravý a levný svatební fotograf právě já.

svatební fotky svatební fotky svatební fotky svatební fotky


Kolik předávám fotografií?

Počet fotografií ovlivňuje např. velikost svatby, počet hostů a jejich ochota se bavit, svatební program atd. Snažím se zachytit každého hosta, všechny emoce a celkovou atmosféru svatby. Žádný minimální ani maximální limit pro jednotlivé balíčky stanovený nemám (to neznamená, že předávám veškeré vyfocené fotky, průměrné rozmezí je cca 250 až 700 fotografií). Bylo by mi líto, kdybych se následně nepodělil o další krásné fotky kvůli stanovenému počtu fotek. Z těchto důvodů nejsem schopen říct, kolik fotek následně dostanete, ale věřím, že budete spokojení.

Jak a kdy předávám fotografie?

Zpracované fotografie předávám nejpozději do 3 týdnů v digitální formě přes online úložiště. Fotky předávám ve vysokém rozlišení vhodné pro tisk a také v nižším rozlišení pro internet, sociální sítě atd. V případě zájmu můžu předat fotky i v jiné formě, např. na USB disku. Po určitou dobu budete mít soukromý online přístup k vaší svatební fotogalerii, odkaz můžete sdílet a tím umožnit okamžitý náhled třeba svým kamarádům nebo rodině.

Proč mám oproti konkurenci takové nízké ceny?

Fotky předávám v digitální formě přes online úložiště a tím pádem nemusím navyšovat ceny o tisky fotografií, koupi digitálních médií jako jsou např. USB disky, okrasné krabičky, pytlíčky atd. Nejsem profesionální fotograf, který se živí pouze focením, mým zdrojem příjmů jsou i jiné podnikatelské činnosti a proto nemusím platit nájem za fotoateliér, nemusím šetřit finance na období, kdy není hlavní svatební sezóna atd. Nicméně zadarmo to dělat taky nemůžu, fototechnika a její údržba stojí nemalé peníze, samotné focení a především následné zpracování fotografií zabere spoustu hodin práce. Troufnu si říct, že mé ceny jsou na velice příznivých hladinách a tímto se řadím do kategorie -> levný svatební fotograf. Věřím, že výběr fotografa záleží na jeho šikovnosti, stylu práce a portfoliu, než na základě dodatečných "dárečků". Dalším důvodem a motivací pro tak nízké ceny je rozšíření mého portfolia a recenzí spokojených klientů.

Ceník svatebního focení

Od obřadu po krájení dortu 6 000 Kč

Přibližně 4-5 hodin focení: příjezd svatebčanů, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Od obřadu do večera 8 000 Kč

Přibližně 8 hodin focení: příjezd svatebčanů, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, volná a večerní zábava. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Od rána po krájení dortu 8 000 Kč

Přibližně 8 hodin focení: ranní přípravy nevěsty / ženicha, příjezd svatebčanů na místo obřadu, příjezd svatebčanů, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Od rána do večera 12 000 Kč

Přibližně 12 hodin focení: ranní přípravy nevěsty / ženicha, příjezd svatebčanů na místo obřadu, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, volná a večerní zábava. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Doplňkový ceník

Doprava 8Kč / km

Doprava do 30km je zdarma.

Rezervační záloha 50% z ceny

Uhrazená záloha slouží k závazné rezervaci termínu a je následně odečtena z výsledné ceny za focení.

Zapůjčení stojanu 200Kč

Stojan pro fotoplátno nebo fotokoutek můžu zapůjčit po dobu mé přítomnosti na akci.