menuMENU

Svatební fotograf

Hledáte šikovného a zároveň levného svatebního fotografa v Moravskoslezském kraji?
Chcete mít krásné svatební fotky na památku, ale nemusí vypadat vyloženě jako fotky ze svatebního katalogu?
Třeba jsem pro vás ten pravý a levný svatební fotograf právě já.

V dnešní době profesionální svatební fotograf účtuje za svatební focení 15-25tis, já mám ceny zhruba poloviční (a to nejen za focení svatby). Podívejte se na mé svatební portfolio a velice příznivé ceny.


svatebni-foto

Kolik předávám fotografií?

Počet fotografií ovlivňuje např. velikost svatby, počet hostů a jejich ochota se bavit, svatební program atd. Snažím se zachytit každého hosta, všechny emoce a celkovou atmosféru svatby. Průměrné rozmezí odevzdaných fotek je cca 300 až 700. Neupravené fotky neposkytuji.

Jak a kdy předávám fotografie?

Zpracované fotografie předávám nejpozději do 4 týdnů v digitální formě přes online úložiště. Fotky předávám ve vysokém rozlišení vhodné pro tisk a také v nižším rozlišení pro internet, sociální sítě atd. V případě zájmu můžu předat fotky i v jiné formě, např. na USB disku. Po určitou dobu budete mít soukromý online přístup k vaší svatební fotogalerii, odkaz můžete sdílet a tím umožnit okamžitý náhled třeba svým kamarádům nebo rodině.

Svatební video

Uvažujete o svatebním videu? Spolupracuji s mladou nadanou kameramankou (Ludmila Lošťáková), která aktuálně rozšiřuje své portfolio a díky tomu má za svatební video fajn ceny. V nabídce má krátký videoklip nebo i delší video.

svatební fotky svatební fotky svatební fotky svatební fotky

Ceník svatebního focení

Od obřadu do večera 9 000 Kč

Obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, odpolední a částečně večerní zábava. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Od rána do večera 12 000 Kč

Ranní přípravy nevěsty / ženicha, příjezd svatebčanů na místo obřadu, obřad, párové a skupinové focení svatebčanů a novomanželů, tradice, svatební hostina, krájení dortu, první novomanželský tanec, odpolední a část večerní zábavy. Online přístup ke své soukromé webové fotogalerii.

Doplňkový ceník

Doprava 8Kč / km

Doprava do 30km je zdarma.
Při vzdálenostech nad 200km cena dohodou.

Rezervační záloha 50% z ceny

Záloha aneb rezervační poplatek slouží k závazné rezervaci termínu.
Uhrazená částka je následně odečtena z výsledné ceny za focení.
Svatební fotograf Moravskoslezský kraj
Orlová | Havířov | Karviná | Bohumín | Frýdek-Místek | Ostrava